• NASZA OFERTA

OFERTA PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W BORÓWNIE

Podobny obraz

Przedszkole Samorządowe w Borównie funkcjonuje w godzinach 6.15 - 16.30.

Podopieczni naszego PRZEDSZKOLA uczestniczą w zajęciach:

• języka angielskiego;
          • religii;
          • zajęciach specjalistycznych z pomocy psychologiczno-pedagogicznej;
          • ćwiczeniach gimnastycznych prowadzonych na profesjonalnej sali gimnastycznej lub świeżym powietrzu;
          • zajęciach umuzykalniających;
          • ponadto mają miejsce: zajęcia kulinarne prowadzone przez kucharza, teatrzyki kukiełkowe, dogoterapia, zumba i wiele innych.

W okresie pobytu dziecka w przedszkolu możecie Państwo korzystać z konsultacji i porad zatrudnionego w naszej placówce:

• PSYCHOLOGA;
          • PEDAGOGA;
          • LOGOPEDY;
          • i innych doświadczonych nauczycieli specjalistów.

W obecnym roku szkolnym bierzemy udział w programach edukacyjnych takich jak:

• Projekty czytelnicze: "Cała Polska czyta dzieciom", „Absolwenci czytają bajki Przedszkolakom”;
          • Ogólnopolskim Projekcie "Mały miś w świecie wielkiej literatury";
          • ,,Kraina muzyki –  muzyka to też matematyka’’
          • Akcji charytatywnej "Góra Grosza"
          • Program edukacyjny "Czyściochowe Przedszkole" (patronatem jest Rossmann).

Organizujemy m. in. uroczyste Pasowanie na Przedszkola, Dzień Edukacji Narodowej, Andrzejki, Mikołajki, Wigilie, Dzień Babci    i Dziadka, Bal Karnawałowy, Zajączek Wielkanocny, Święto Flagi, Dzień Dziecka, Dzień Przedszkolaka, Dzień Rodziny. Ponadto świętujemy urodziny każdego przedszkolaka.

W tym roku szkolnym skorzystaliśmy z kalendarza świąt nietypowych i świętujemy następujące z nich: Dzień Kropki, Dzień Pluszowego Misia, Dzień Dinozaura, Powitanie wiosny, Dzień Drzewa itp.

Rozwijamy dziecięcą kreatywność, twórczość poprzez udział i organizację konkursów.