• Dzień Chłopaka w Kinie Helios - 29.09.2023 r.

• W piątek 29 września uczniowie klasy 4 i 5b wybrali się do kina Helios. Wycieczka odbyła się z okazji Dnia Chłopaka, który przypada 30 września. Uczniowie obejrzeli animację pt: „Kosmici w mojej szkole”.

Nawiązujący do tradycji kina przygodowego film nie znudził nikogo. Animacja miała również rozbudzić w młodych odbiorcach zainteresowanie kosmosem. Lekki i przyjemny seans okazał się świetną propozycją integrującą zespół klasowy.

M.Bellwon

K.Szmuda

Ł.Bucholc

Uczniowie ZS w Borównie w kinie Helios.

• Dzień Chłopaka w klasie 3 „ Liczy się dobra zabawa”

• 29 września 2023 r. w klasie III obchodziliśmy Dzień Chłopca. W tym roku przygotowaliśmy dla chłopców kilka wyzwań:

- wyzwanie 1 SAVOIR- VIVRE - odpowiadanie na pytania dotyczące znajomości dobrych manier

- wyzwanie 2  ZDOLNOŚCI MANUALNE - nauka zaplatania warkocza

- wyzwanie 3  ĆWICZENIA PRAKTYCZNE - obieranie ziemniaków

- wyzwanie 4 WIEDZA - zagadki dotyczące znajomości bajek

Uczniowie naszej klasy wypadli znakomicie. Wszystkie wyzwania zakończyły się sukcesem.

Następnie przystąpiliśmy do samodzielnego przygotowywania smacznych gofrów. Nikt nie przyglądał się biernie, każdy chciał mieć udział w ich wypieku i ozdabianiu. Zakończyliśmy dzień słodkim poczęstunkiem oraz wręczeniem chłopcom prezentów ufundowanych przez Radę Rodziców klasy 3.

„Wszystkiego najlepszego Chłopcy!”

DZIEŃ CHŁOPAKA - ZDJĘCIA

B.Biernat

Chłopacy z klasy III z prezentami.